www.cvonline.hu

RAKTÁROS (BUD 318)

  • A hirdetés 543 napja lejárt

 Az ország egyik vezető szállítással foglakozó cégéhez keresünk targoncázásban jártas, lendületes, lelkes munkavállalókat az alábbi pozícióba Üllőre:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Termékek betárolása
  • Targoncával történő anyagmozgatás
  • Áruátvétel-és kiadásban való részvétel kézi békával
  • Raktári rend biztosítása

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Targoncavezetői gyakorlat (vezetőüléses vagy vezetőállásos vagy gyalogkíséretes)
  • Raktári környezetben szerzett jártasság
  • Jó állóképesség, fizikai terhelhetőség
  • Precíz munkavégzés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Üllő
  • Ingyenes buszjáratok: Csemő – Monor – Pilis vonalon céges busz biztosított
  • Műszakrend: Három műszak

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alapfizetés, műszakpótlék
  • Cafeteria juttatás választható elemekből

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban érdeklődni a 20/252-14-11-es telefonszámon lehet.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő