www.cvonline.hu

Raktáros - Áruszállító

  • A hirdetés 1100 napja lejárt

A hazai üzleti infokommunikációs piacon több mint 20 éve jelenlévő Young B.T.S. Kft. logisztikai csapatába keres referenciával és tapasztalattal rendelkező

kollégát.

Feladatok:

  • áru átvétel, áru összecsomagolás, árukiadás
  • tárhelyes raktári elhelyezés és kezelés
  • áru ki és beszállítás
  • készletmozgás számítógépes nyilvántartása (sERPa vállalatirányítási rendszer)
  • leltárban való aktív részvétel
  • egyéb raktári munkák elvégzése

Elvárások:

  • középfokú szakképesítés
  • hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • megfelelő affinitás
  • erkölcsi bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • pontos, precíz munkavégzés
  • fizikai terhelhetőség
  • ügyfél centrikusság
  • stressz tűrő képesség, rugalmasság
  • önálló munkavégzés
  • jó alkalmazkodó képesség és csapatban való együttműködés

Előnyt jelent:

  • targoncavezetői jogosítvány
  • 3,5 tonnás autóvezetési gyakorlat
  • sERPa vállalatirányítási rendszer ismerete
  • telekommunikációs, hálózatos termékek ismerete

Munkavégzés helye: 1139 Budapest, Frangepán u. 26.

Amennyiben megfelel a fenti feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, önéletrajzát, motivációs levelét a lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő