www.cvonline.hu

RAKTÁROS ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 958033

Szereted az autókat? Érdekelnek az alkatrészek, vagy csak szeretnéd megismerni közelebbről a négykerekűek alkotóelemeit?

Akkor ne habozz, jelentkezz, és legyél Te is tagja fiatalos, pörgős csapatunknak! Mit kell ehhez tenned? Első lépésként olvasd el figyelmesen hirdetésünket, majd küldd el önéletrajzodat a feltüntetett e-mail címre.

Feladataid lennének:

  • termékek fizikai mozgatása és betárolása,

  • rakodás, komissiózás,

  • áruátvétel,- összekészítés

  • kézi békázás

Az ideális jelölt

  • erős fizikummal rendelkezik

  • önálló, precíz munkavégzésre képes

  • pörgős, megbízható, pontos

  • munkáját felelősségteljesen látja el

  • újdonság esetén először kérdez

Amit kínálunk:

  • stabil, multinacionális háttér,

  • hosszú távú munkalehetőség,

  • versenyképes fizetés ( alapbér + teljesítménybér)

  • ezeken felül belső versenyekkel motiválja a Partner a Munkavállalókat

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig napi 8 órás munkavégzés, két műszakban (délelőtt és délután)

  • Van lehetőséged hétvégi munkát vállalni, amennyiben szeretnél

Munkavégzés helye:

Budapest 8. kerület

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, nem szükséges szakmai tapasztalat, valamint targoncavezetői jogosítvány a feladatkör elvégzéséhez!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmedet és megfelelsz az elvárásoknak, úgy kérjük, küldd el bérigényt tartalmazó önéletrajzod, a referenciakód megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió