www.cvonline.hu

Raktáros - árukiadó

  • A hirdetés 526 napja lejárt

Feladatok:

  • Beérkező áruk átvétele, betárolása
  • Megrendelések összekészítése, minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Raktári adminisztráció a bejövő és kimenő áruk vonatkozásában
  • Raktári kézi anyagmozgatási tevékenység
  • Raktári rend fenntartása
  • Beérkező és kiadott göngyölegek kezelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, megbízható, önálló munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Problémamegoldó készség, határozottság, terhelhetőség
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Targonca vezetői engedély
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Cafeteria, utazási támogatás
  • Stabil nemzetközi logisztikai háttér

Munkavégzés helye:

Budapest XXIII. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő