www.cvonline.hu

Raktáros árukiadó

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1069505

Ajándékok emblémázásával foglalkozó magyar nyomdaipari partnercégünkhöz keresünk az alábbi pozícióba munkatársakat: azonnali munkakezdés
Feladatok:
  • A kiszedett, leellenőrzött, becsomagolt és címkézett megrendelések elpakolása az árukész pozíciókra
  • Az egységrakományok fóliázása és dokumentumokkal való ellátása árukiadás előtt
  • A dobozok épségének és esztétikájának ellenőrzése árukiadás előtt
  • Az áru kiadása a vevőnek és a szállítmányozási cégeknek
  • A kimenő árukról fénykép készítése és azok archiválása

Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • 2 műszak vállalás
  • Motivált, kitartó személyiség

Juttatások:
  • Folyamatos munkalehetőség
  • Fix fizetés + cafeteria

Előnyök:
  • Nyomdaiparban szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát lakhely megjelöléssel a fenti e-mail címre vagy keressen az alábbi telefonszámon: +36/20 500 9889

Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió