www.cvonline.hu

Raktáros - áruforgalmi munkatárs

  • Az állásajánlat lejárt.

Csatlakozzon Ön is a világ egyik leghíresebb szállodaláncának tagjához, fiatalos csapatunkba!
A következő pozícióra várjuk jelentkezését:

Feladata a beszerzés és raktározás minden folyamatának problémamentes elvégzése.

Főbb feladatok:

  • Felelős a raktározási és beszerzési tevékenységért,
  • Ellenőrzi a szállodának szükséges áruk tárolását, beszerzését, és felhasználását az eljárási rend alapján,
  • Adminisztrálja a könyvelési dokumentumoknak megfelelően a beérkezett, kiadott árukat,
  • Folyamatosan nyomonköveti és ellenőrzi az árumozgást,
  • Havi leltározás.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Min. középfokú végzettség (gazdasági végzettség előny),
  • Angol nyelv kommunikációs szintű használata,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Pontosság, stressztűrő és problémamegoldó képesség, szolgáltatás-orientált személyiség,
  • Kitűnő kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik,
  • Képes önállóan és csapatban egyaránt dolgozni,
  • Azonos vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny.

Kérjük, juttassa el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest