www.cvonline.hu

Raktáros - áruelosztó

  • A hirdetés 1023 napja lejárt

III. kerületi cipő nagykereskedelmi raktár keres fiatalos csapatába napi 8 órában.

Raktáros-áruelosztó

munkatársat

A munkakör leírása:

  • beérkező áru le – és felpakolása
  • áru rendezett, megfelelő raktározása
  • áru összekészítése kiszedési lista alapján, annak csomagolása

Elvárások:

  • feddhetetlen előélet
  • érettségi bizonyítvány
  • jó fizikai állóképesség
  • terhelhetőség
  • megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • Elektromos szállító targonca illetve elektromos magas emelésű targonca kezelői OKJ-s bizonyítvány
  • B - kategóriás jogosítvány
  • időbeni rugalmasság
  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Fényképes önéletrajzukat az alábbi e-mail címen fogadjuk fizetési igény megjelölésével.

Megértésüket kérjük, amiért nem áll módunkban visszajelezni a jelentkezés sikertelenségéről.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő