www.cvonline.hu

RAKTÁROS, ANYAGMOZGATÓ

  • A hirdetés 687 napja lejárt

RAKTÁROSOKAT ÉS ANYAGMOZGATÓKAT KERESÜNK A XVIII. KERÜLETBEN AZONNALI KEZDÉSSEL!

A leendő munkatárs feladatai:

  • Termékek betárolása
  • Áruátvétel-és kiadásban való részvétel kézi békával
  • Kézi anyagmozgatás
  • Raktári rend biztosítása

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Minimum alapfokú iskolai végzettség
  • Raktárban szerzett tapasztalat
  • Jó állóképesség, fizikai terhelhetőség
  • Precíz munkavégzés

Egyéb:

  • Műszakrend: több műszak
  • Előny: az RF-pisztoly használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alapfizetés, műszakpótlék
  • Cafeteria juttatás választható elemekből

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban érdeklődni a 20/252-14-11-es telefonszámon lehet.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő