www.cvonline.hu

Raktáros, anyagkönyvelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 818354

Gázipari berendezések gyártásával foglalkozó parnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Alapanyag- és késztermék készletek nyilvántartása
  • Készletek bevételezése, kiadása
  • Raktári anyagnyilvántartó számítógépes rendszer használata
  • Statisztikák, kimutatások készítése
  • Leltárazás
  • Raktár rendben tartása
  • Kisebb anyagmozgatási feladatok
Elvárások:
  • Min. középfokú iskolai végzettség
  • Raktárkezelői bizonyítvány vagy többéves raktáros/raktári anyagkönyvelő munkakörben szerzett tapasztalat
  • Fémipari anyagismeret
  • Készletnyilvántartásban szerzett jártasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki alapismeretek
  • Felelősségteljes, precíz munkavégzés,
  • Targoncavezetői képesítés nem feltétel
Amit kínálunk:
  • Kiváló csapat
  • Stabil hátterű vállalat, biztos juttatások
  • Bérezés megállapodás szerint
  • Munkába járás térítése
Munkavégzés helye:
  • Nagykanizsa
Egyéb:
  • Munkaidő: teljes munkaidő, napi 8 óra, egy- vagy két műszak
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet magyar nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése emailcímen keresztül, a megpályázott munkakör (Raktáros-anyagkönyvelő) tárgy mezőben történő feltűntetésével.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Nagykanizsa