www.cvonline.hu
Raktáros - Anyag karbantartó (Referenciaszám: PJ4434)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.05.24.
Jelentkezési határidő: 2016.05.25.
Hirdetés azonosító: 1035789
lejárt

Acélszerkezet és gépgyártással foglalkozó, sülysápi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörre:

Raktáros - Anyag karbantartó

Elvárások:
- Min. 8 általános iskolai végzettség
- Min. 2 éves raktárosi tapasztalat
- Felhasználói szintű Excel tudás
- B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

- Raktározási feladatok ellátása
- Alapanyag nyomon követése
- Alapanyag igények kiszolgálása
- Árukiadás, anyagbeszerzés

Amit megbízónk kínál:

- Bejelentett, alkalmazotti jogviszony
- Hosszú távú munkalehetőség
- Bejárás támogatása

Munkavégzés helye: Sülysáp

Munkaidő: 1 műszakos munkarend, H - P

Jelentkezését elküldheti önéletrajzának csatolásával az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével Dely Fruzsina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre is.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.