www.cvonline.hu

Raktáros (angol vagy német nyelvtudással)

  • A hirdetés 616 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető, nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Raktáros

Feladatok:

  • Raktárkészlet ellenőrzése és kezelése
  • Többlet készlet kezelése
  • Termékek átvételének, kiadásának ellenőrzése
  • Bejövő árukra vonatkozó szabályozás nyomon követése
  • Sérült, hibás alkatrészek kezelése, dokumentálása
  • Áruk mozgásának ellenőrzése
  • Raktári dokumentációs feladatok elvégzése, áruátvétel, kimenő áru kezelés
  • Dolgozók képzésének kontrollálása
  • Munkafolyamotok nyomon követése és értékelés
  • Biztonsági előírások betartásának figyelemmel kisérése a raktár területén
  • Munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Raktározási tapasztalat
  • SAP R/3 ismeretek
  • MS Office ismeret
  • Csapatmunkára való hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Eger környéke

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol