www.cvonline.hu

Raktáros (állandó)

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1189826

Salgótarján és környékéről (Tar, Lőrinci, Pásztó, Bátonyterenye, Jobbágyi, Hatvan) keresünk raktáros kollégákat Magyarország piacvezető autóipari cégéhez. Ingyenes buszjáratot biztosítunk a be- és hazajáráshoz. Mit szólna, ha mostantól a péntek is hétvége lenne? És ahhoz ha mindezért nettó 150.000-180.000 Ft-ot fizetnénk havonta? Ingyenes buszjárattal szállítanánk Tar, Lőrinci, Pásztó, Bátonyterenye, Jobbágyi, Hatvan településekről?
Feladatok:

  • autóalkatrészek összekészítése megrendelések alapján

Elvárások:
  • jó állóképesség

Juttatások:
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Fix, tervezhető, 1 műszakos beosztás
  • 3 napos hétvége minden héten
  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony
  • Állandó támogatás munkavállalóinknak

Nyelv:
  • Magyar

Egyéb kapcsolati információk:
Munkavégzés helye:
  • VIII. kerület