www.cvonline.hu

Raktáros (állandó éjszakai műszak)

  • Company_icon Matusz-Vad Zrt.
  • Location_icon X. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Matusz-Vad Zrt., területén piacvezető, a HoReCa szektort kiszolgáló, biztos anyagi háttérrel rendelkező, élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó társaság budapesti, X. kerületben lévő raktárába csapata bővítés céljából keresi munkatársát

Raktáros (állandó éjszakai műszak), kiemelkedő bérezés

munkakörbe

Az Ön feladata:

  • munkavégzés a fagyasztott térben, -18 C fokban
  • áru betöltés
  • kimenő áru összekészítése, komissiózása
  • autókra áru felpakolása

Az Ön profilja:

  • nagyfokú teherbírás
  • pontos, megbízható munkavégzés (erkölcsi bizonyítvány szükséges)
  • fiatalos lendület
  • éjszaka: állandó éjszakás műszak vállalása (vasárnaptól csütörtök éjszakáig, munkaidőkeret szerint, 6-12 órás változó munkaidő)
  • raktári tapasztalat (élelmiszerraktár)
  • érvényes targoncavezetői engedély és targoncavezetői tapasztalat előnyt jelent
  • azonnali kezdés előnyt jelent
  • lehetőleg budapesti, vagy környéki lakhely

Amit kínálunk:

  • versenyképes, kiemelkedő jövedelem (garantált br. 330.000,- Ft/hónap)
  • hosszú távú, biztos munkahely
  • fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát küldje a lenti  e-mail címre.

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű