www.cvonline.hu

Raktáros, alkalmi/hosszú távú munkalehetőség

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 641500

Gyáli logisztikai partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Termékek fizikai/kézi mozgatása,
  • Beérkező és kimenő anyagok komissiózása,
  • Bálázó gép kezelése, felügyelete,
  • Szükséges adminisztráció elvégzése,
  • Raktárterület tisztán tartása.
Elvárások:
  • Raktározásban, komissiózásban szerzett tapasztalat,
  • Stressz tűrés, gyors munkavégzés,
  • Megbízhatóság, felelősségtudat,
  • Jó fizikum, állóképesség.
Amit kínálunk:
  • Stabil hátterű cég,
  • Tapasztalatszerzési lehetőség,
  • Munkába járás támogatása.
Munkavégzés helye:
  • Gyál
Egyéb:
  • Munkaidő: többműszakos munkarend (bejárás egyénileg)
Kapcsolat:
Jelentkezni bérigényt tartalmazó szakmai önéletrajzzal, referencia szám megjelölésével lehet az E-mail cím megjelenítése e-mail címen. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül. Referencia szám: EU 01

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Gyál