www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 1031122
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk a világ egyik vezető gyártócége a professzionális takarító-berendezések piacán.
Több mint egy évszázados szakértelmükkel világszerte három fejlesztőközpontban tervezik magas minőségű termékeiket, melyek a legújabb technológiát és innovációt képviselik széles termékpalettával. Több mint 3000 különböző (kültéri és beltéri) termékkel szolgálják ki vevőiket.

Szigetszentmiklóson található gyáregységükbe keresünk munkatársat:

RAKTÁROS

munkakörbe

Leendő munkatársunk feladatai:
  • Beérkező áru kamionról való lepakolása
  • Mennyiségi és minőségi áruátvétel,
  • Szállítólevél és fuvarokmányok alapján
  • Be/Kitárolás állványos illetve tömbös tárhelyekrekről homlokvillás targoncával
  • Átvett anyagok belső jelölése és előkészítésea raktárban tároláshoz (raktárkezelés)
  • Komissiózás
  • Egyéb raktári anyagmozgatási feladatok
Amit a leendő munkatársunktól elvárunk:
  • Áruátvevői tapasztalat
  • Vezetőállásos- és üléses targoncavezetői engedély
  • Többéves raktározási tapasztalat
  • Alapszintű számítógépes ismeretek (SAP)
  • Alapfokú angol nyelvtudás előny
  • 2 műszak vállalása
Amit a leendő munkatársunknak nyújtunk:
  • Stabil vállalati háttér hosszú távú munkalehetőséggel
  • Versenyképes jövedelem
  • Étkezési utalvány
  • Bérlettérítés
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Ingyenes wellness és edzőterem használat
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Pest