www.cvonline.hu

Raktáros adminisztrátor

Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 984313

Azonnali kezdés!
Feladatok:

  • Raktári adminisztratív feladatok ellátása
  • Áru bevételezésének, kiadásának felügyelete
  • A raktári készletek folyamatos figyelemmel kísérése
  • Megrendelések feldolgozása és feltöltése elektronikus rendszerekben
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Raktári feladatok ellátása, targoncavezetés

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Adminisztrációban, raktározásban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office alkalmazások)
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság
  • 3313-as állós targonca jogosítvány

Juttatások:
  • Munkaidő két vagy három műszakos beosztásban, H-P napi 8 órában
  • Céges busz útvonala: Üllő, Monor, Vasad, Csévharaszt, Monorierdő, Felsőnyáregyháza, Alsónyáregyháza, Pilis, Albertirsa, Ceglédbercel, Cegléd, Csemő
  • Munkavégzés helye: Üllő

Előnyök:
  • Azonnali munkakezdés
  • Bármilyen raktárkezelő szoftver ismerete

Nyelv:
  • Magyar

  • Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal a fenti e-mail címen keresztül lehetséges.

Munkavégzés helye:
  • Üllő