www.cvonline.hu

Raktáros-adminisztrátor (Ref.:583)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2014.03.05.
Hirdetés azonosító: 721920
lejárt

Raktáros-adminisztrátor
Ref.:583

munkatársat keresünk kaposvári Megbízónk részére!

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • Adatrögzítés, számlázás ügyviteli programban

  • Statisztikák, nyilvántartások készítése

  • Anyagmozgatás

  • Árukiszállítás

  • Anyagbeszerzés

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Középfokú gépész végzettség

  • Autóalkatrészek ismerete

  • B kategóriás jogosítvány

  • MS Office ismeretek

  • Jó teherbíró képesség

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

  • Precizitás

  • Önálló munkavégzés

  • Kaposvár és 20 km-es körzetében lévő lakóhely

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Kaposvár

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu