www.cvonline.hu

RAKTÁROS (7099)

  • A hirdetés 857 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Raktáros

Elvárások:
•Középfokú műszaki végzettség
•Anyaggazdálkodási folyamatokban szerzett tapasztalat
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel alapos ismerete)
•Dinamikus, precíz, önálló munkavégzés

Feladatok:
•Napi készletmozgások vezetése SALDO készletvezető programban
•Leltár készítés
•Rendelések nyomon követése
•Beszerzéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
•Műszaki csoport támogatása

Előnyök:
•Készletvezetési program ismerete
•Német nyelvismeret

Amit kínálunk:
•Bér megegyezés szerint
•Hosszú távú munkavégzési lehetőség

Munkavégzés helye: Győr

Munkaidő: 8 órás, hétfőtől péntekig (07:30-16:00)

Munkába állás időpontja: azonnal

Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857