www.cvonline.hu

RAKTÁROS (6889)

  • A hirdetés 740 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. multinacionális megbízópartnere számára munkatárast keres az alábbi munkakörbe:
Raktáros

Elvárások:
•Szakmunkásképző, vagy 1 éves szakirányú tapasztalat
•Jó látás
•Álló munkavégzés
•Fizikai terhelhetőség
•Targoncavezető jogosítvány
•12 órás műszakos munkavégzés vállalása!

Feladatok:
•Raktári áruk kezelése
•A raktárosok, a raktárvezető, valamint a raktári műszakvezetők vezetésével biztosítja a termelés anyaggazdálkodási / logisztikai igényeinek megfelelően a raktár működését
•Alkatrészkiadás a sor igényeinek megfelelően, szem előtt tartva a gazdaságossági, minőségi, tárolási, azonosíthatósági és anyagkezelési szabályokat
•Anyagmozgatás során az áruk épségének megóvása
•Árukiadás szabályos bizonylatoltság ellenében
•Csomagolóanyagok kezelése
•Dokumentumok kezelése
•Leltározásban való segítség
•Nehéz anyagok emelése, szükség szerint targonca használata

Előny:
•Angol nyelvtudás
•Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•Hosszú távú munkalehetőség
•Versenyképes juttatási csomag
•Nemzetközi környezet
•Szakmai fejlődési lehetőség
•Sokoldalú, összetett munkavégzés

Megbízónk profilja:
•Multinacionális elektronikai cég

Munkavégzés helye: Baranya megye, Pécs

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre. A levél tárgyában kérjük, tüntesse fel: "Raktáros"

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Baranya
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő