www.cvonline.hu

RAKTÁROS (6850)

  • A hirdetés 708 napja lejárt

Elvárások:
•min. középfokú végzettség
•raktározás és anyagmozgatás területén szerzett tapasztalat
•targoncavezetői engedély (elektromos targoncára)
•B kategóriás jogosítvány

Személyiségét illetően:
•Kitartó, rugalmas, megbízható
•Jól kezelhető, csapatjátékos

Feladatok:
•bejövő, kimenő áruk diszponálása
•készletkezelés, az áru sértetlenségének és a készletérték ellenőrzése
•okiratoknak megegyezően az áru átvétel lebonyolítása – különös tekintettel annak mennyiségére és minőségére
•szükséges dokumentumok (pl. szállítólevél) előkészítése
•az áru felrakása és a hozzá szükséges eszközök használata
•raktárfelügyelet, raktár tisztán tartása

Juttatások:
•bér megegyezés szerint
•egyéb juttatások (pl. munkaruha biztosítása, csapatépítő programok stb.)

Munkavégzés helye:
•Győr

Munkarend:
•hétfőtől csütörtökig 08:00-tól 17:00-ig, pénteken 08:00-tól- 14:30-ig

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő