www.cvonline.hu

RAKTÁROS (6732)

  • A hirdetés 690 napja lejárt

Elvárások:
•min. szakmunkás végzettség
•cseh/szlovák nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban
•raktározás területén szerzett tapasztalat
•targoncavezetői jogosítvány (magasemelésű targoncára)
•felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel)

Személyiségét illetően:
•együttműködő, gyors
•önálló, pontos

Feladatok:
•a beérkező áru átvétele, betárolása és szakszerű áruelhelyezés
•vevői rendelések összekészítése, átadása kiszállításra
•anyagmozgatási feladatok ellátása magasemelésű targoncával ill. kézi erővel
•munkavédelmi előírások és az eszközök rendeltetésszerű használatának betartása
•a készletezett tételek minőségének és mennyiségének nyomon követése
•egyéb a raktározással kapcsolatos feladatok ellátása, raktáros kollégák, ill. raktárvezető helyettesítése

Juttatások:
•bér megegyezés szerint
•étkezési hozzájárulás
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)
•mobiltelefon

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Munkarend:
•8 órás, hétfőtől péntekig

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő