www.cvonline.hu

RAKTÁROS (6727)

  • A hirdetés 857 napja lejárt

A Pannon- Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég megbízó partnere számára keresünk teljes munkaidőben kollégákat, határozatlan idejű munkaszerződéssel, az alábbi munkakörbe:
Raktáros

Feladatok:
•Alkatrészkiadás az igényeknek megfelelően,
•Tételes áruátvétel,
•Csomagolások kezelése,
•Küldemények összekészítése, azok csomagolása,
•Leltározás végzése

Elvárások:
•Szakmunkásképző végzettség előny,
•1 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
•Pontos, precíz munkavégzés,
•Targoncavezető jogosítvány vezetőállásos (3313) és/vagy vezetőüléses (3324) targoncára, és az ehhez kapcsolódó OKJ bizonyítvány,
•Angol nyelvtudás előny

Munkavégzés helye:
•Budapest XVIII. kerület vagy Gyál

Munkarend:
•3 műszakos, határozatlan idejű munkaszerződés

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés,
•Fejlődési lehetőség,
•Belső képzésekben való részvétel,
•Emelt műszakpótlékok,
•Cafetéria juttatás választható elemekből,
•Bónusz rendszer,
•Tiszta, igényes munkakörnyezet,
•Céges buszok Budapestről illetve Üllő, Monor és Albertirsa vonalában, valamint Tatárszentgyörgy, Örkény, Dabas és Ócsa irányában

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:
E-mail: E-mail cím megjelenítése Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „RAKTÁROS”.

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 381-10-48

Helyek Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő