www.cvonline.hu

Raktáros (6610)

  • A hirdetés 907 napja lejárt

Raktáros

Elvárások:
•min. középfokú végzettség
•áruterítésben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
•felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel)
•gépkocsivezetői engedély B és C
Személyiségét illetően:
•Kitartó, rugalmas, megbízható
•Önálló, jól kezelhető
Feladatok:
•bejövő, kimenő áruk diszponálása
•Készletkezelés, az áru sértetlenségének és a készletérték ellenőrzése
•okiratoknak megegyezően az áru átvétel lebonyolítása – különös tekintettel annak mennyiségére és minőségére
•szükséges dokumentumok (pl. szállítólevél) előkészítése
•az áru felrakása és a hozzá szükséges eszközök használata
•raktárfelügyelet, raktár és a hűtőkamrák tisztán tartása
•hűtőkamrák üzemelésének felügyelete és a hűtőkamrákban tárolt anyagok minőségének fokozott ellenőrzése
•heti elszámolások lebonyolítása
•eseti árukiszállítás

Juttatások:
•bér megegyezés szerint
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)
Munkavégzés helye:
•Győr
Munkarend:
•8 órás, hétfőtől péntekig
Munkába állás időpontja:
•azonnal
•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.