www.cvonline.hu

RAKTÁROS (6517)

  • A hirdetés 952 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. humánerőforrás szolgáltató cég, multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres - pécsi munkavégzéssel - az alábbi munkakörbe:
Raktáros

Elvárások:
•Szakmunkásképző, vagy 1 éves szakirányú tapasztalat
•Jó látás
•Álló munkavégzés
•Fizikai terhelhetőség
•Targoncavezető jogosítvány
•12 órás műszakos munkavégzés vállalása!

Előny:
•Angol nyelvtudás
•Hasonló területen szerzett tapasztalat

Megbízónk profilja:
•Multinacionális elektronikai cég

Feladatok:
•A raktárosok, a raktárvezető, valamint a raktári műszakvezetők vezetésével biztosítja a termelés anyaggazdálkodási / logisztikai igényeinek megfelelően a raktár működését
•Alkatrészkiadás a sor igényeinek megfelelően, szem előtt tartva a gazdaságossági, minőségi, tárolási, azonosíthatósági és anyagkezelési szabályokat
•Anyagmozgatás során az áruk épségének megóvása
•Árukiadás szabályos bizonylatoltság ellenében
•Csomagolóanyagok kezelése
•Dokumentumok kezelése
•Leltározásban való segítség
•Nehéz anyagok emelése, szükség szerint targonca használata

Munkavégzés helye:
•Baranya megye, Pécs

•Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre. A levél tárgyában kérjük, tüntesse fel: "RAKTÁROS".