www.cvonline.hu

Raktáros – Targoncavezető

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A

Fiege Szállítmányozási és Logisztikai Kft.

munkatársakat keres

Fő feladatok:

  • Raktározási munka elvégzése a munka- és tűzvédelmi előírások betartásával
  • Áru felvétele és kiadása a raktárból, az alkalmazandó raktári folyamatoknak megfelelően
  • Gondoskodni az áruk megfelelő elosztásáról a raktár területén
  • A raktárkezeléssel kapcsolatos egyszerű adminisztratív feladatok ellátása
  • A Társaság belső szabályzatainak, minőség- és biztonság irányítási
  • rendszereinek betartása

Elvárások:

  • Minimum szakiskolai / szakmunkás végzettség
  • Raktáros gyakorlat
  • Jártasság csapatmunkában
  • Új típusú targoncavezetői jogosítvány
    (magasemelésű) előny
  • Magas emelésű targonca vezetői gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség, összeszokott csapat
  • Versenyképes, fix  bérezés, cafeteria rendszer sokfajta választható béren kívüli juttatással
  • Céges rendezvények
  • Ingyenes sportolási lehetőség

Jelentkezzen hozzánk szakmai önéletrajzával a lenti e-mail címen, vagy ajánljon minket ismerősének!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest