www.cvonline.hu

Raktáros – Kecskemét

  • A hirdetés 211 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon mömax áruházakat nyit.
A mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.

Kecskeméti áruházunkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Raktáros

Feladataid:

  • Mennyiségi és minőségi áruátvétel fizikai erővel is
  • Komissiózás
  • Árumozgatás (egységcsomagok szállítóeszközre rakodása)
  • Számítógépen a munkafolyamatok nyomon követése, rögzítése

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Intenzív betanulási lehetőség, targoncavezetői jogosítvány megszerzése
  • Kiváló kereseti lehetőség

Amit elvárunk:

  • Kiváló fizikai erőnlét
  • Tanulási hajlandóság
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Raktározási és árukészlet gazdálkodási tapasztalat
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés
  • Gyors, precíz munkavégzés, állóképesség

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Targoncavezetői jogosítvány

Ha csatlakozni szeretnél csapatunkhoz, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a betölteni kívánt pozíció megjelölésével (Kecskemét – raktáros), e-mailen a lenti címre.

Köszönjük érdeklődésedet!

Helyek Kecskemét
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő