www.cvonline.hu

RAKTÁROS – GYÁL (7102)

  • A hirdetés 677 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízó partnere számára keresünk teljes munkaidőben kollégákat, határozatlan idejű munkaszerződéssel, az alábbi munkakörbe:

Raktáros - Gyál

Elvárások:
•Középfokú, szakiskolai végzettség előny
•1 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
•Pontos, precíz munkavégzés
•Targoncavezető jogosítvány vezetőállásos (3313) és vezetőüléses (3324) targoncára, és az ehhez kapcsolódó OKJ bizonyítvány
•Angol nyelvtudás előnyt jelenthet

Feladatok:
•Alkatrészkiadás az igényeknek megfelelően
•Tételes áruátvétel
•Küldemények összekészítése, azok csomagolása
•Leltározásban, készletezésben való részvétel

Munkavégzés helye:
•Gyál
•Szálláslehetőséget biztosítunk
•Céges buszok Budapest több pontjából (Stadionok, Népliget, Kőbánya-Kispest, Határ út, Sárkány Center, Liszt Ferenc repülőtér) és vidékről (Dánszentmiklós, Albertirsa, Pilis, Monor, Monorierdő, Üllő, Vecsés)

Munkarend:
•3 műszakos, határozatlan idejű munkaszerződés

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés
•Fejlődési lehetőség
•Belső képzésekben való részvétel
•Emelt műszakpótlékok
•Cafetéria juttatás választható elemekből
•Bónusz rendszer
•Tiszta, igényes munkakörnyezet

Fényképes önéletrajzot fizetési igény feltüntetésével az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni:
E-mail: E-mail cím megjelenítése Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „RAKTÁROS”.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: 06 1/ 381-10-48

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857