www.cvonline.hu

Raktáros – Gépkocsivezető

  • A hirdetés 576 napja lejárt

Vecsésen található központi raktárunkba,

munkatársat

keres, kétműszakos munkarendbe

Feltétel:

  • egészséges életmód
  • pozitív életszemlélet
  • továbbképzésre való készség
  • targoncavezetői engedély (magas emelésű is)
  • önálló, pontos, megbízható munkavégzés
  • B, C, PAV III, GKI és Digitális tachográf

Előnyt jelent:

  • számítástechnikai ismeret
  • balesetmentes tehergépjármű vezetői gyakorlat

Vidékieknek szállást és hazautazási költséget biztosítunk.

Kizárólag a megjelölt helyen munkát vállaló és a feltételeknek megfelelő munkavállalók jelentkezését várjuk az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr