www.cvonline.hu

Raktáros – Csepel

  • A hirdetés 708 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon Mömax áruházakat nyit.

A Mömax megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.

Újonnan nyíló áruházunkba, Csepelre, keresünk munkatársat:

Raktáros

Az Ön feladata:

  • Mennyiségi és minőségi áruátvétel
  • Komissziózás
  • Árumozgatás (egységcsomagok rakodása)
  • Árukészlet nyilvántartása, leltára
  • Számítógépen a munkafolyamatok nyomon követése, rögzítése

Amit elvárunk:

  • Targoncavezetői jogosítvány (vezetőállásos, vezetőüléses, és gyalogkíséretű)
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Raktározási és árukészlet gazdálkodási tapasztalat
  • Érettségi
  • Gyors, precíz munkavégzés, állóképesség
  • Kiváló fizikai erőnlét

Amit kínálunk:

  • Kiváló kereseti lehetőség
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát e-mailen az alábbi címre. Az e-mail tárgyában a betölteni kívánt pozíció legyen feltüntetve. („Csepel RAKTÁROS”)

 Köszönjük érdeklődését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő