www.cvonline.hu

Raktármenedzser

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 803934
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Ezúttal Budapestre, vezető partnercégünk megbízásából keresünk Raktármenedzer munkakörbe munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • figyelemmel kell kísérni a bejövő és kimenő árumozgást (excel,később raktárkészlet kezelő, szállítólevelek, átvételi elismervények, és a központi levelezésbe befutó email halmazban való keresgélés)
  • beérkező telefonok felvétele, ésaz ügyfelek diplomatikus kezelése
  • áru átvétel, későbbiekben pénzkezelés
  • fokozott önállóág a munkakörében, a raktármenedzselésben, a céges imázs fejlesztésében
  • internetes oldalon adatok frissítése, árlisták feltöltése, árubeszerzés

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • nyitottság, empátia
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent:

  • raktározási tapasztalat
  • számítógépes raktárirányítási rendszer ismerete (Oracle, SAP)
  • B kategóriás jogosítvány
  • HIFI rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon regisztráció útján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!