www.cvonline.hu

Raktár/logisztikai vezető

  • A hirdetés 855 napja lejárt

Több éve a piacon lévő, dinamikusan növekvő internetes kereskedelmi vállalkozás, amely több raktárat és saját kiskereskedelmi üzletet működtet, gyakorlattal rendelkező Raktár/logisztikai vezetőt keres jászberényi telephelyére.

Főbb feladatok:

  • raktárak hatékony üzemeltetése
  • ki és beszállítások koordinálása, optimalizálása
  • logisztikai folyamatok integrálása

Elvárások

  • logisztika, raktározás területén szerzett vezetői tapasztalat
  • angol nyelv tudás

Előnyök

  • Indycator raktárnyilvántartó rendszer ismerete
  • targonca kezelői vizsga
  • saját használatú gépjármű
  • felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye: Jászberény

Az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével kérjük az alább megadott e-mail címre küldeni.