www.cvonline.hu

Raktárkezelő

  • A hirdetés 780 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. munkatársat keres

raktárkezelő

pozícióba.

Főbb feladatok:

  • A raktárba beszállított anyagok előírások szerinti átvétele, kiadása, fizikai kezelése és a kapcsolódó kézi, vagy gépi anyagmozgatás.
  • A vállalatirányítási informatikai rendszerben raktári készletmozgások naprakész rögzítése a, a bizonylati fegyelem betartása.
  • A MÁV Csoport anyagigényeinek a kért határidőre történő kielégítése, a kiadandó anyagok igény szerinti komissiózása, szakszerű csomagolása, szállításra történő előkészítése.
  • A balesetmentes munkavégzés céljából felel a raktári rend betartásért és a munkaterület rendezettségéért, tisztaságáért Gondoskodik a működési területéhez tartozó raktárakban kezelt anyagok vagyonvédelméről.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Legalább alapfokú állami iskolai végzettség (8 általános),
  • alapfokú számítógép kezelési (Word, Excel) ismeretek,
  • raktári munkában szerzett tapasztalat,
  • fizikai alkalmasság.

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Középfokú állami iskolai végzettség,
  • könnyűgépkezelői (targoncavezetői) képesítés,
  • gázpalack kezelésekre vonatkozó tűzvédelmi szakvizsga.

Egyéb követelmények:

  • Megbízhatóság
  • Pontosság

Munkavégzés helye:

  • Szolnok/Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk a Jelentkezés gombra kattintva. Kérjük, a regisztrációt követően válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő