www.cvonline.hu

Raktárkezelő

  • A hirdetés 896 napja lejárt

Cégünk, a Franz Kaminski Waggonbau Hungária Kft. német leányvállalatként 2005 óta foglalkozik Debrecenben vasúti tartálykocsik javításával, tisztításával, műszaki vizsgáztatásával.

Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Elvárásaink:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációs szintű német nyelvismeret írásban és szóban
  • Számítógépes ismeretek: Windows, MsOffice, (AutoCad előny)

Feladatai:

  • raktárban lévő anyagok, eszközök kiszolgálása a termelés felé,
  • beérkező áruk mennyiségi és minőségi ellenőrzése,
  • anyagmozgatás,
  • veszélyes hulladékok kezelése, adminisztrálása,
  • közreműködés a raktár napi feladataiban,
  • a raktározási folyamatokhoz kapcsolódó összes adminisztrációs feladat ellátása
  • szállítási dokumentumok elkészítése, adminisztrálása
  • a logisztikai vezetőtől kapott, képzettségének, gyakorlatának és beosztásának megfelelő operatív feladat ellátása
  • a raktárhoz kapcsolódó területek takarítása, tisztán és rendezetten tartása

Előny:

  • Könnyű- vagy nehézgépkezelői jogosítvány
  • Integrált vállalatirányítási rendszer (proAlpha) ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Béren kívüli juttatás

Az önéletrajzokat magyar és német nyelven az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Magyar, Német