www.cvonline.hu

Raktárkezelő

  • A hirdetés 853 napja lejárt

Dohányipari partnercégünk győri telephelyére keresünk

munkatársat,

határozott 4 hónapos időtartamra, napi 6 órában!

Feladatok:

  • A kereskedelmi hálózat raktárában található termékek raktározása megadott szempontok szerint
  • Termékek komissiózása, leltározása
  • Áru összekészítés, árukezelés, áru átvétele és kiadása
  • Áru minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Készletellenőrzés

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Raktározásban szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Alaposság, precizitás
  • Csapatmunkára való hajlandóság
  • Jó fizikai teherbírás
  • Együttműködési készség
  • Teljesítmény orientáltság

Egyéb:

  • Munkaidő: napi 6 óra
  • Kezdés kiválasztás után azonnal
  • Határozott idejű munkaszerződés 2015.04.30-ig

Fizetés: bruttó 860 Ft/óra

Munkavégzés helye: Győr

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt az alábbi e-mail címre a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozott idejű