www.cvonline.hu

Raktárkezelő

  • A hirdetés 976 napja lejárt

A Kika Lakberendezési Kft.  2000-ben nyitotta meg első magyarországi áruházát, mára 9 áruházzal a hazai lakberendezési piac egyik vezető szereplőjévé vált. Vállalatunk egyik legfontosabb értékének munkatársainkat tekintjük, ezért igyekszünk mindent megtenni azért, hogy munkavállalóink elégedettek legyenek, hosszú távon megtalálják számításikat és egy jó csapatban, motíváló környezetben végezhessék munkájukat.

Munkatársakat keresünk budaörsi áruházunkba,

teljes munkaidőben, az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok:

  • Belső szállítólevelek és raktári mozgások kommissziózása
  • Beérkező-kimenő áruk, mennyiség, minőség, és állapot szerint ellenőrzése
  • Az átvett áru kategorizálása, megfelelő helyre történő beraktározása, majd kiadása
  • Szakszerű rakodási, árumozgatási feladatok elvégzése
  • A raktározási és árutárolási szabályoknak megfelelően  kiadott utasítások szerint szakszerű és biztonságos áruátvétel végrehajtása

Elvárások:

  • Végzettség: min. 8 általános
  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Raktározási tapasztalat, gyakorlat előny
  • Csapatmunkában jártasság, együttműködő készség
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés, teljesítmény és minőségorientált gondolkodás
  • Önállóság, rugalmasság, dinamikus személyiség

Amit nyújtunk:

  • Biztos, hosszútávra szóló munkalehetőség
  • Nagy múltú, biztos, stabil cég háttere
  • Bejelentett bérezés: alapbér, útiköltség-térítés, szombat-vasárnapi pótlék, cafetéria rendszer (a próbaidő után)
  • Premizálási rendszer
  • Karrierlehetőség
  • Dinamikus munkakörnyezet, jó hangulatú, összetartó, profi csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük az alább megadott elérhetőségek egyikére küldje el magyar nyelvű fényképes Önéletrajzát, motivációs levelét részünkre 2014.november 30-ig.

Az önéletrajz beérkezésétől számított 2 héten belül felvesszük a kapcsolatot azokkal a pályázókkal, akik a kiírásban szereplő elvárásoknak megfelelnek. Ha 2 héten belül nem érkezik válasz pályázatára, köszönjük jelentkezését, a meghírdetett állásra nem Önt választottuk.

Levelezési cím: Kika Lakberendezési Kft. 2040 Budaörs, Kinizsi út 5., Gerendás Gyula áruházvezető részére, az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő