www.cvonline.hu

Raktárkezelő

  • A hirdetés 1027 napja lejárt

A KIKA Lakberendezési Kft. a lakberendezés területnek egy vezető vállalkozásaként Magyarországon is sikeresen működteti 6 áruházát.

A cég folyamatos fejlődésének biztosításához keresünk

Lehel úti áruházunkba

Raktárkezelő munkatársat

Feladatok:

  • Beérkező-kimenő áruk, mennyiség, minőség, és állapot szerint ellenőrzése
  • Az átvett áru csoportosítása, beraktározása, majd kiadása vevőnek
  • Szakszerű rakodási, árumozgatási feladatok elvégzése
  • Belső raktári mozgások koordinálása

Elvárások:

  • Végzettség: min. 8 általános
  • Raktározási tapasztalat, gyakorlat előny
  • Csapatmunkában jártasság, együttműködő készség
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés, teljesítmény és minőségorientált gondolkodás
  • Önállóság, rugalmasság
  • Erős fizikai munkavégzésre hajlandóság, átlagon felüli állóképesség és terhelhetőség

Amit nyújtunk:

  • Nemzetközi versenyképes kereskedelmi és munkahelyi környezet
  • A piac egyik vezető cégének kapcsolatrendszere, hírneve
  • Fiatalos környezet, csapatszellem

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük az alább megadott elérhetőségek egyikére küldje el magyar nyelvű Önéletrajzát részünkre 2014. július 30-ig.

Az önéletrajz beérkezésétől számított 2 héten belül felvesszük a kapcsolatot azokkal a pályázókkal, akik a kiírásban szereplő elvárásoknak megfelelnek. Ha 2 héten belül nem érkezik válasz pályázatára, köszönjük jelentkezését, a meghírdetett állásra nem Önt választottuk.

Postázási cím: Kika Lakberendezési Kft. 1135 Budapest, Lehel út 51., Pálmai Olimpia áruházvezető-helyettes részére, e-mail.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő