www.cvonline.hu

For fulfilling the position
RAKTÁRKEZELŐ
we are looking for colleagues

ELVÁRÁSOK:

  • Raktározási területen eltöltött gyakorlat
  • Vezetőüléses targoncavezetői bizonyítvány
  • Számítógép felhasználói szintű kezelése (MS Office, Word, Excel, Outlook)
  • Közép- vagy felsőfokú raktárgazdálkodási tanfolyam
  • A felvételi eljáráson történő megfelelés
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz

FELADATOK:

  • A raktárakba beérkező áru betárolása
  • A felhasználók raktárból történő kiszolgálása
  • A napi készletmozgások analitikus könyvelése
  • Készlet és anyagmozgási kimutatások készítése
  • Leltározás
  • Anyagmozgatási feladatok ellátása

ELŐNY:

  • Veszélyes anyagok kezeléséről szóló bizonyítvány
  • ORACLE rendszer ismerete

Jelentkezési határidő: 2014. április 18.

Please send your application and CV with photo to
ALCOA Career Site