www.cvonline.hu

Raktárkezelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2016.12.01.
Hirdetés azonosító: 1090520

Biztos, hosszú távú adminisztratív munkakört keresel? Szereted az angol nyelvet, írásban és szóban is jól kommunikálsz? Akkor ez a TE lehetőséged:

Feladatok:

- termelés teljes körű kiszolgálása, komissiózás
- beérkező tételek átvétele, bevételezés
- termelésből érkező készáru készletre vétele
- adminisztrációs feladatok ellátása (manuális és rendszerszintű)

Elvárások:

- középfokú végzettség
- áruátvételben, komissiózásban szerzett legalább 2 éves tapasztalat
- társalgási szintű ANGOL nyelvtudás írásban és szóban
- adminisztrációban szerzett több éves releváns tapasztalat
- felhasználói szintű számítógépes ismeret (Outlook, Word, Excel)
- önálló, proaktív és problémamegoldó személyiség
- flexibilis (munkaidőkeretben történő foglalkoztatás, esetenként hétvégi munkavégzéssel)

Hölgyek jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

- nemzetközi munkakörnyezet
- versenyképes fizetés és juttatási csomag
- fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a