www.cvonline.hu

Raktárkezelő

  • A hirdetés 224 napja lejárt

Azért keresünk, hogy:

  • gondoskodj a beérkező áru minőségi és mennyiségi átvételéről
  • a kimenő árut a megfelelő minőségben és mennyiségben útjára indítsd
  • részt vegyél a termékeink raktáron belüli fizikai mozgatásában
  • listák szerint gyűjtsd ki a termékeket a tárhelyekről, hogy elláthassuk a boltjainkat árukészlettel valamint teljesíthessük a vásárlóink internetes megrendeléseit
  • összeállítsd a csomagokat megrendelések szerint
  • a leltárazásból is vedd ki a részed
  • rád bízhassuk az időszakos készletellenőrzéseket

Amire szerintünk szükséged van:

  • precizitás, pontosság
  • jó fizikai állóképesség
  • büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)

Örülünk, ha van:

  • targoncavezető képesítésed
  • raktári tapasztalatod

Amit kínálunk:

  • tagságot egy lelkes, fiatalos csapatban
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • hosszú távú munkalehetőséget
  • dolgozói juttatási csomagot
  • jól megközelíthető munkavégzési helyet

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő

Kőröstej Kft.

Feladatok: Anyagmozgatás Raktári forgalommal ka...
Hajdúböszörmény

Magyar Lapterjesztõ Zrt.

A Magyar Lapterjesztő ZRt. tulajdonában lévő, k...
Budapest, Pest

Randstad Hungary Kft.

Biztos, hosszú távú adminisztratív munkakört ke...