www.cvonline.hu

Raktárkezelő

A BA-HA-MA’S Kft. az élelmiszer-nagykereskedelmi piac meghatározó szereplője, gyorsfagyasztott élelmiszeripari termékek nagykereskedelmével, raktározásával és szállításával foglalkozik.
Dunakeszi telephelyére, hosszú távú munkalehetőséget kínál

munkakörbe

Feladatai:

  • áru ismeret betanulása
  • kézi komissiózás,
  • az összeállított áruk csomagolása, egység rakományok képzése,
  • raktárrend folyamatos fenntartása,
  • leltárakban való aktív részvétel.

Jelentkezőkkel szembeni általános elvárásaink:

  • min. 8 általános iskolai végzettség,
  • büntetlen előélet,
  • munkaköri foglalkozás-egészségügyi alkalmasság,
  • terhelhetőség, rugalmasság,
  • pontosság, precizitás,
  • csapatmunkára való képesség,
  • - 18 C0 fokos hőmérsékleten végzett munkabírás,
  • targoncakezelő - OKJ bizonyítvány, minimum 1 éves gyakorlat
  • hűtőházi, raktári területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • azonnali munkakezdés.
  • versenyképes javadalmazás, stabilitás, cafetéria.

A fényképes szakmai Önéletrajzokat a lenti e-mail címre várjuk a fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye Dunakeszi
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest