www.cvonline.hu

Raktárkezelő

Régió:

Komárom-Esztergom

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 1007618
lejárt

Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Vezető gyógyszergyártó partnercégünk megbízásából keresünk raktárkezelő munkatársat Dorogra az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Anyagmozgatási tevékenységet ellátása
  • A gyártáshoz szükséges anyagok mozgatása, kész termékek átrakása, pántolása, szállítása
  • Számítógép vezérlésű gépek kezelése, az elvégzett tevékenységek dokumentálása

Elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Precíz, megbízható személyiség
  • Önálló munkavégzés
  • Jó állóképesség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Juttatások

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a www.humancentrum.hu oldalon regisztráció útján.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!