www.cvonline.hu

Raktárkezelő Pécs

  • A hirdetés 504 napja lejárt

Dohányipari partnercégünk részére keresünk

Raktárkezelő

munkatársat napi 8 órában, 2015.10.31-ig

Feladatok:

A kereskedelmi hálózat raktárában található PM termékek raktározása megadott szempontok szerint

A termékek komissiózása, leltározása

A komissiózott termékek autóra bepakolása

Mennyiségi átadás- átvétel lebonyolítása

Egyéb a depóvezető által kijelölt feladatok

Elvárások:

Legalább Középfokú végzettség

Gyors, hatékony és pontos munkavégzés

Szabályozott körülmények között is kiváló munkavégzés

Tanulékonyság, rugalmasság

Jó kommunikációs készség

Jó fizikai teherbírás

Csapatmunkára való hajlandóság

Előny:

emelőgépkezelői jogosítvány

raktárkezelő tapasztalat

Egyéb:

Munkavégzés időtartama 2015.10.31.-ig tart!

Fizetés: bruttó 890 Ft/óra

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye:

Pécs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Helyek Pécs
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Részmunkaidő