www.cvonline.hu

Raktárkezelő Nagykanizsa

  • A hirdetés 278 napja lejárt

Szeretné raktárosi ismereteit hasznosítani? Szeretne béren kívüli juttatásokat, kedvezményes sportolási, üdülési lehetőségeket?
Partnercégünk részére keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Raktárkezelő

Leendő munkatárs feladatai:

  • Posta és Vámcsomag kezelés
  • Anyagkezelési feladatok
  • Üzemek kiszolgálása, anyagok összekészítése
  • Polcok feltöltése, raktári rend fenntartása
  • Pontosság, naprakészség, az ügyviteli rend, a pénzügyi és bizonylati fegyelem valamint a könyvelési előírások,és a vagyonvédelmi szabályok betartása.
  • Anyagbeérkezések, üzemi vételezések, visszaadások, áthelyezések, értékesítések, reklamációk könyvelése, problémák gyors rendezése.
  • Rendszeres kapcsolattartás a gyárak anyagellátással foglalkozó egységeivel, és a külső beszállítókkal
  • Hulladék értékesítési adatok naprakész vezetése
  • Hulladék eladások bonyolítása, és kiszállítási engedélyek elszámolása
  • Szakraktári helyettesítés munkaszervezés szinten

Elvárások:

  • középfokú iskolai végzettség
  • könnyűgép kezelői jogosítvány
  • jó fizikum

Amit mi nyújtunk:

  • Béren kívüli juttatások
  • Étkezési hozzájárulás
  • Utazási költségtérítés
  • Kényelmes munkakörnyezet és modern munkakörülmények
  • Multinacionális környezet, stabil munkahely

Egyéb: Munkavégzés helye: Nagykanizsa

  • Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 0620/495-6173-as telefonszámon érdeklődhet.

  • kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
  • közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974
  • adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014
Helyek Zala
Kategória Gyártás / Termelés