www.cvonline.hu

Raktárkezelő munkatársat

  • A hirdetés 1103 napja lejárt

A KIKA a lakberendezési piac meghatározó vállalkozásaként Magyarországon is sikeresen működik 9 áruházzal.

A cég folyamatos fejlődésének biztosításához keresünk 3 budapesti (Lehel úti, budaörsi és soroksári) üzletünkbe

(teljes és részmunkaidőben)

Feladatok:

  • Beérkező-kimenő áruk, mennyiség, minőség, és állapot szerint ellenőrzése
  • Az átvett áru csoportosítása, beraktározása, majd kiadása vevőnek
  • Szakszerű rakodási, árumozgatási feladatok elvégzése
  • Belső raktári mozgások koordinálása

Elvárások:

  • Végzettség: min. 8 általános
  • Raktározási tapasztalat, gyakorlat előny
  • Csapatmunkában jártasság, együttműködő készség
  • Vevőközpontú gondolkodás és viselkedés, teljesítmény és minőségorientált gondolkodás
  • Önállóság, rugalmasság
  • Erős fizikai munkavégzésre hajlandóság, átlagon felüli állóképesség és terhelhetőség

Amit nyújtunk:

  • Kellemes, tiszta, kulturált munkahelyi környezet
  • Bérezés: versenyképes alapbér, útiköltség-térítés, szombat-vasárnapi pótlék egyaránt, béren kívüli juttatás- Cafetéria rendszer (a próbaidő után)
  • Alapképzések és továbbfejlődési lehetőségek
  • Dinamikus munkakörnyezet, jó hangulatú, összetartó, profi csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük az alább megadott elérhetőségek egyikére küldje el magyar nyelvű, fényképes Önéletrajzát részünkre 2014.10.10-ig.

Az önéletrajz beérkezésétől számított 2 héten belül felvesszük a kapcsolatot azokkal a pályázókkal, akik a kiírásban szereplő elvárásoknak megfelelnek. Ha 2 héten belül nem érkezik válasz pályázatára, köszönjük jelentkezését, a meghirdetett állásra nem Önt választottuk.

Levelezési cím: Kika Lakberendezési Kft. 2040 Budaörs, Kinizsi út 5., Nagy Annamária részére, az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő