www.cvonline.hu

Raktárkezelő Munkatárs

  • A hirdetés 663 napja lejárt

Cégünk nemzetközi vállalatcsoport tagjaként jelentős szerepet tölt be a logisztikai szolgáltatások piacán. Fejlődésünk eredményeként logisztikai csoportunkba

Raktárkezelő munkatársat

keresünk

éjszakai műszakra.

Feladatok:

  • áruátvétel és kiadás
  • áruszortírozás
  • visszáru kezelési feladatok ellátására

Elvárások:

  • raktárosi munkakörben szerzett tapasztalat
  • számítógép kezelésében jártasság
  • nagyfokú pontosság, monotónia tűrés

 Előny:

  • középfokú végzettség
  • elektromos targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat
  • vonalkód leolvasó eszközök kezelésében szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Munkaidő:

  • 17.30-tól 02.00-ig

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és a fizetési igény megjelölésével küldje el a lenti e-mail címre a megjelenéstől számított 2 héten belül. Tárgy rovatba kérjük feltüntetni „raktárkezelő

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő