www.cvonline.hu
Raktárkezelő - klinikai minták (Referenciaszám: PJ2185)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.01.14.
Jelentkezési határidő: 2017.01.17.
Hirdetés azonosító: 483541

Gyógyszeripari partnercégünk nagytétényi telephelyére határozott idős szerződéssel, de hosszú távra keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Raktárkezelő

Feladatok:
- Vizsgálati készítményekkel kapcsolatos raktári feladatok teljes körű ellátása: áruátvétel, bevételezés, betárolás, kiszállítások összeállítása, ellenőrzése, csomagolás elkészítése, ellenőrzése.
- Vizsgálati készítményekhez kapcsolódó egyéb termékek teljes körű raktári kezelése
- Leltározásban való részvétel

Elvárások:

- középfokú végzettség
- legalább 2 éves tapasztalat raktározás területén
- Vezetőüléses targonca jogosítvány (3324 - új típusú, OKJ-s)
- jó fizikai erőnlét és hidegtűrés
- precizitás, rugalmasság
- jó kapcsolatteremtő képesség

Amit a megbízónk kínál:
- Dinamikus csapat
- Kiváló munkakörnyezet, "tiszta térben" történő munkavégzés
- Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kenderes Csilla kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió