www.cvonline.hu

Raktárkezelő - Fót

  • A hirdetés 775 napja lejárt

Dohányipari partnercégünk fóti depójába keresünk

 Raktárkezelő

 munkatársat, határozott időtartamra 2015.10.31.-ig

Feladatok:

A kereskedelmi hálózat raktárában található termékek raktározása megadott szempontok szerint

Termékek komissiózása, leltározása

Áru összekészítés, árukezelés, áru átvétele és kiadása

Áru minőségi és mennyiségi ellenőrzése

Készletellenőrzés

A napi leltározásban való részvétel

Elvárások:

Legalább középfokú végzettség

Raktározásban szerzett tapasztalat

Alaposság, precizitás

Csapatmunkára való hajlandóság

Jó fizikai teherbírás

Együttműködési készség

Egyéb:

Kezdés kiválasztás után azonnal

Határozott idejű munkaszerződés 2015.10.31-ig

Fizetés:

bruttó 960 Ft/óra

Munkavégzés helye:

Fót (A bejárás ingyenesen igénybe vehető céges busszal megoldott)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Helyek Fót
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő