www.cvonline.hu
Raktárkezelő, árukiszedő diák (Referenciaszám: PJ3799)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.01.20.
Jelentkezési határidő: 2016.01.27.
Hirdetés azonosító: 960494
lejárt

Budapesti XXII. kerületi multinacionális partnercégünkhöz keresünk diákokat az alábbi pozícióba:

Raktárkezelő diák

Feladatok:
- Vizsgálati készítményekkel kapcsolatos raktári feladatok teljes körű ellátása
- Áruátvétel, bevételezés, betárolás
- Kiszállítások összeállítása
- Csomagolás elkészítése, ellenőrzése

Elvárások:
- Betöltött 18. életév

- Folyamatban lévő nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti 4 nap vállalása hétfőtől péntekig 7.30-16 között
- Fizikai munka vállalása (5 és 20 kg közötti súlyok emelése)
- Pontos, precíz munkavégzés

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.