www.cvonline.hu

Raktári vezető - INTS/9/55

  • A hirdetés 435 napja lejárt

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei dinamikusan fejlődő partnercégünkhöz keresünk kollegát

Raktári Vezető

pozícióra

Ref.: INTS/9/55

Feladatok:

  • Raktári dolgozók, folyamatok irányítása
  • A raktár folyamatos működéséhez szükséges erőforrások tervezése, nyomon követése
  • A dolgozók szabadság és túlóra tervezése a Részlegvezető kollegával együttműködve
  • A területre vonatkozó mutatószámok figyelése, javaslattétel azok fejlesztésére amennyiben szükséges
  • Projektmunkákban való részvétel, raktárban dolgozók kollegák folyamatos tájékoztatása
  • LEAN folyamatokban való aktív részvétel a részlegvezetővel együttműködve

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás (kommunikációs szinten)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Előnyt jelent hasonló területen, raktárban, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Nyitott , folyamat és rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Felelősségvállalás

Ajánlat

  • Versenyképes jövedelem
  • karrier és képzési lehetőségek
  • hosszútávú, biztos munkahely

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol