www.cvonline.hu

Raktári ügyintéző

  • A hirdetés 1171 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező gyártó cég keres

munkatársat debreceni telephelyen történő munkavégzésre.

A leendő munkatárs főbb feladatai:

  • Beérkező áruk bizonylatolása
  • Kiszállítások koordinálása, kiszállítási dokumentumok készítése
  • Készletnyilvántartás ellenőrzése
  • Raktári mozgások irányítása, ellenőrzése
  • Raktári rend előírásainak betartatása és ellenőrzése
  • Szállítólevelek, számlák ellenőrzése, felvitele a számítógépes rendszerbe
  • Riportok készítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

 A jelentkezővel szemben támasztott elvárások:

  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott magabiztos fellépés
  • Precizitás
  • Nagyfokú önállóság
  • Szakmai tapasztalat logisztika, raktározás területén
  • Angol nyelvtudás (előny)

Fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a betöltendő munkakör megjelölésével, kérjük 2014.03.10.-ig az alábbi email címre küldje el.

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyaga elküldéséel hozzájárul az állás hirdető cég rendelkezésre bocsátott önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő